Rejestracja Dla partnerów Dla klientów Logowanie: KontaktO firmieRegulaminStrona głównainternetowa powieść w odcinkach
Twoje zakupy: ilość 0 wartość 0,00zł

Krótka historia o kamieniach Jolanta Poźniak

150 pkt

Krótka historia o kamieniach Jolanta Poźniak

 0/5  zobacz opinie
Produkt dostępny 15,75zł
ilość:
72 strony
format: pdf
Krótka historia o kamieniach to książka inspirowana faktami. Składa się z krótkich historyjek, które tworzą jedną całość. Na początku przedstawia dramat dziecka, które doświadcza traumy, i pokazuje świat widziany jego oczami. Następnie obrazuje życie osoby dorosłej borykającej się z konsekwencjami bolesnej tragedii.
Utwór jest kaskadą najintymniejszych emocji. Niektóre opisy są wstrząsające, ich przekaz „poraża” jak prąd, inne emanują afirmacją życia i wiarą w jego wyjątkowość. Ponad nimi wszystkimi unosi się niegasnąca nadzieja na godne i wartościowe życie pomimo ciężaru nieodwracalnych kolei losu.
Jolanta Poźniak – ukończyła studia magisterskie na wydziale filologii angielskiej na UMCS w Lublinie oraz dwa kierunki studiów podyplomowych: Zarządzenie i Marketing na Politechnice Lubelskiej oraz Public Relations w Polskiej Akademii Nauk. Od roku 2000 prowadzi własną działalność gospodarczą. Obecnie przygotowuje się do nowej roli zawodowej zwanej Ekspert przez Doświadczenie lub Asystent Zdrowienia. Jest autorką książki opartej na faktach pt. Krótka historia o kamieniach, która pokazuje drogę człowieka po ciężkich doświadczeniach dzieciństwa, dając nadzieję na zaakceptowanie życia we wszystkich jego przejawach. W przygotowaniu wydanie drugiej książki – powieści.

„Nikt nic nie czyta, jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta...” – proroczo napisał kilkadziesiąt lat temu Stanisław Lem. Profesor Zimbardo z kolei na zarzut robienia show podczas wykładu odpowiedział, że na tradycyjnych wykładach wszyscy (być może łącznie z samym wykładowcą) śpią i nic z takiego wykładu im w pamięci nie pozostaje. Autorka zaś Krótkiej historii o kamieniach na siedemdziesięciu stronach pomieściła zapisy scen z życia, których po przeczytaniu nie da się zapomnieć. Można je wypierać, uznawać za niemożliwe, ale nie można ich z pamięci usunąć. Taki efekt zapewnia czytelnikom – pomimo niewielkiego rozmiaru tomu – wielką porcję niezbywalnych doświadczeń, a może i nieusuwalnej wiedzy, prowadzącej do głębokiego zrozumienia. Te doświadczenia i ta wiedza, w moim przekonaniu – po bez mała czterdziestu latach pracy z osobami cierpiącymi – są niezbędne dla terapeutów, niezależnie od studiów, szkoleń i terapii własnej, a może nawet równolegle z nimi.


Janusz Koczberski
http://www.nieuciekaj.com/o-nas/j-koczberski_s_25.html


Jeśli chcesz KUPIĆ, kliknij:
REJESTRACJA KLIENTA
LOGOWANIE KLIENTA