Rejestracja Dla partnerów Dla klientów Logowanie: KontaktO firmieRegulaminStrona głównainternetowa powieść w odcinkach
Twoje zakupy: ilość 0 wartość 0,00zł

Dodaj swoją opinie o produkcie

Twoje imię
Komentarz
Ocena
Anuluj   Zatwierdź

Był sobie szpieg – Krzysztof Korociński

150 pkt

Był sobie szpieg – Krzysztof Korociński

 0/5  zobacz opinie
Produkt dostępny 14,99zł
ilość:
Oficer polskiego wywiadu uwikłany w zawiłości II wojny światowej z pewną domieszką wątków sensacyjno-przygodowych, popularno-naukowych oraz romantycznych...
Autor: Krzysztof Korociński
stron: 203
format: pdf


Powieść ta jest oparta o fikcję literacką, ale również oparta jest o nie do końca wyjaśnione różne hipotezy związane z hitlerowską bronią V-7, niemieckimi tajnymi bazami na Antarktydzie, znikającymi okrętami w ramach eksperymentu filadelfijskiego czy też kontaktami z obcymi cywilizacjami, z którymi jak się sądzi, Niemcy mogli komunikować się jeszcze przed wybuchem II wojny światowej. Lektura tej pozycji książkowej powinna przekonać czytelników, że warto przez świat fikcji literackiej i świadomy dobór historycznych uwarunkowań, funkcjonujących ówczesnych realiów oraz świat niewyjaśnionych tajemnic i zagadek, przedstawić obraz losów Polaka w glorii bohatera.

Krzysztof Jacek Korociński, ur. 1959 (Oława), zam. Warszawa, mgr ekonomii (Akademia Ekonomiczna w Krakowie), podyplomowe studia (Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu, świadectwo kwalifikacyjne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych . Uhonorowany Złotym Krzyżem Zasługi. Od lat związany był ze służbami finansowo-księgowymi sektora finansów publicznych. Autor czterech publikacji o tematyce ekonomiczno-finansowej. Pozasłużbowo zajmuje się modelarstwem.

Jeśli chcesz KUPIĆ, kliknij:
REJESTRACJA KLIENTA
LOGOWANIE KLIENTA