Rejestracja Dla partnerów Dla klientów Logowanie: KontaktO firmieRegulaminStrona głównainternetowa powieść w odcinkach
Twoje zakupy: ilość 0 wartość 0,00zł
promocja dnia

Dodaj swoją opinie o produkcie

Twoje imię
Komentarz
Ocena
Anuluj   Zatwierdź

Pompki – sylwetka, siła, sprawność. Poradnik nie tylko dla zapracowanych

100 pkt

Pompki – sylwetka, siła, sprawność. Poradnik nie tylko dla zapracowanych

 5/5  zobacz opinie
Produkt dostępny 10,00zł
ilość:
Poradnik nie tylko dla zapracowanych

Autor: Dariusz Pichalski
stron: 42
format: pdf
Jedyna na polskim rynku książka opisująca to najbardziej znane i uniwersalne ćwiczenie na świecie. Pompki; jedno ćwiczenie, kilkadziesiąt odmian, by je wykonywać nie potrzebujesz drogiego sprzętu, karnetu, na siłownię. Wystarczy kawałek podłogi i Twoje ciało. Bez względu na to czy chcesz schudnąć, poprawić kondycję, czy nabrać masy mięśniowej to ćwiczenie pomorze Ci osiągnąć Twój cel. Książka zawiera dokładne opisy różnych rodzajów pompek oraz gotowe plany treningowe. Oprócz tego znajdziesz również sprawdzone i naukowo potwierdzone metody motywacji (nie tylko do ćwiczeń fizycznych), czy budowania zdrowych nawyków. A wszytko to opisane przystępnym dla laika językiem.

Autor o sobie:
Cześć, nazywam się Dariusz Pichalski, nie jestem ani trenerem personalnym, ani dietetykiem. Tak samo jak Ty mam masę obowiązków i mało czasu dla siebie. Moją wielką pasją są pompki i inne ćwiczenia z wykorzystaniem masy swojego ciała, i w swojej książce udowodnię Ci, że można dobrze wyglądać nie będąc na żadnej diecie i wydając pieniądze na drogi sprzęt czy siłownię. Skoro ja potrafię, to ty też.

Jeśli chcesz KUPIĆ, kliknij:
REJESTRACJA KLIENTA
LOGOWANIE KLIENTA
Ocena Nazwa użytkownika Komentarz Data
5 Bogdan Fajna przydatna rzecz! 2017-08-10
5 Marcin Książkę oceniam bardzo pozytywnie, jest konkretna- opis ćwiczenia pod nim zdjęcie, plus ciekawe wskazówki. Szybko i przyjemnie się ją czyta. Naprawdę motywuje, warto poświęcić jej swój wolny czas. Polecam osobom zapracowanym, które chcą poprawić swoją kondycję i wygląd! 2017-06-20
5 pako kompendium na temat pompek 2017-06-19