Rejestracja Dla partnerów Dla klientów Logowanie: KontaktO firmieRegulaminStrona głównainternetowa powieść w odcinkach
Twoje zakupy: ilość 0 wartość 0,00zł
promocja dnia

Jak znaleźć miłość na całe życie - Poradnik dla samotnych serc

1850 pkt

Jak znaleźć miłość na całe życie - Poradnik dla samotnych serc

 4.5/5  zobacz opinie
Produkt dostępny 18,50zł
ilość:
Poradnik dla samotnych serc
stron: 34
format: mobi, pdf


W ostatnich latach można zauważyć pewien trend na nie wiązanie się na stałe, czerpanie z życia pełnymi garściami i odwlekanie założenia rodziny w nieskończoność. To jednak się zmienia, coraz więcej osób szuka stałego związku z partnerem, który będzie dla nich oparciem, odbiciem własnych cech, a do tego kochankiem oraz najlepszym przyjacielem. Miłość jest naturalną ludzką potrzebą. Tak więc tutaj nie bawimy się w myśliwego i zwierzynę, ale skupiamy się na pracy nad sobą i nad związkiem, który przetrwa do grobowej deski. Znalezienie takiej miłości to w dużej mierze praca i wysiłek, ale też ogromna satysfakcja i radość.

Jeśli masz już dość poradników uwodzenia, które mówią o tym, jak kogoś poderwać, ale nie wspominają słowem o tym, jak tą osobę przy sobie zatrzymać, to dobrze trafiłeś!
Ta książka przekazuje skondensowaną wiedzę, którą łatwo zastosować w praktyce. Będzie szczera, momentami wręcz brutalna. I każe Ci się zabrać do pracy, bo nic w życiu nie przychodzi samo. Dowiesz się nie tylko, jak znaleźć miłość do grobowej deski, ale też jak ją zatrzymać i pielęgnować. A wszystko to dzięki wprowadzeniu kilku banalnych zmian do swojego życia.


Autor o sobie:
Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie.
W swoim dorobku mam kilka książek o tematyce między innymi rozwoju osobistego, relacji międzyludzkich czy prawa przyciągania.
Jako autor poradników stale się rozwijam, zdobywam coraz większe uznanie i systematycznie powiększa się grono moich czytelników.
W wolnym czasie ogrodnik, sportowiec amator, kibic piłki nożnej i żużla.


Jeśli chcesz KUPIĆ, kliknij:
REJESTRACJA KLIENTA
LOGOWANIE KLIENTA

Ocena Nazwa użytkownika Komentarz Data
4 Malwina Ta też dziękuję, przydały się! 2017-05-18
5 Klaudia Świetny ebook ! Konkretny przekaz w przystępnej formie :) 2017-04-17
4 złamane serce Dziękuję za poradnik! 2017-03-31