Rejestracja Dla partnerów Dla klientów Logowanie: KontaktO firmieRegulaminStrona głównainternetowa powieść w odcinkach
Twoje zakupy: ilość 0 wartość 0,00zł
promocja dnia

Dbam o zdrowie psychiczne 2016

Dbam o zdrowie psychiczne 2016

 5/5  zobacz opinie
Produkt dostępny 0,00zł
ilość:
Dbam o zdrowie psychiczne 2016” to zbiór wierszy nadesłanych na trzecią edycję konkursu poetyckiego organizowanego przez Powiatową Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Złotowie.
Autorami zebranych utworów są uczniowie starszych klas szkół podstawowych oraz gimnazjów. Wielu z nich wykazuje się oryginalnością i ciekawym ujęciem tematu. Wiersze mówią o miłości, przyjaźni, zdrowiu, rodzinie, pasjach, radzeniu sobie z przeciwnościami losu, czyli o wszystkim tym, co buduje szeroko pojęte zdrowie psychiczne. Niektórzy z autorów po raz kolejny zgłosili swoje prace do udziału w konkursie.

Lektura wierszy pozwala poznać sposób patrzenia młodych ludzi na różne aspekty życia, posłuchać ich rad i przestróg, a może nawet zmienić nieco swoje zdanie na temat młodzieży. Często przecież kierujemy się stereotypami, nie mając bliższej okazji do zweryfikowania swoich poglądów.

Może czytanie ebooka obudzi w nas potrzebę zapisywania własnych odczuć i refleksji, rozpoczynającą naszą przygodę z poezją? Może stworzymy utwór na kolejną edycję konkursu? Warto zacząć od lektury niniejszego zbioru.
ABY POBRAĆ EBOOKA KLIKNIJ TUTAJ>>>

Ocena Nazwa użytkownika Komentarz Data
5 Belfer Jednak są w Polsce dzieciaki, którym się chce i mają talenty! Brawo! 2016-12-10