Rejestracja Dla partnerów Dla klientów Logowanie: KontaktO firmieRegulaminStrona głównainternetowa powieść w odcinkach
Twoje zakupy: ilość 0 wartość 0,00zł

Opowiadania cioci Joasi – Joanna Kotłowska

90 pkt

Opowiadania cioci Joasi – Joanna Kotłowska

 5/5  zobacz opinie
Produkt dostępny 8,99zł
ilość:
Bajki edukacyjne, które spodobają się Twojemu dziecku!
70 stron
format: pdf
ISBN: 978-83-62831-34-0

o Autorce
Joanna Kotłowska - zwolenniczka pozytywnego myślenia. Wolne chwile wykorzystuję na czytanie, piesze wędrówki, rower górski, podróże bliższe i dalsze, medytację, fotografię oraz rękodzieło.
"Do napisania opowiadań natchnęła mnie moja wówczas pięcioletnia siostrzenica. To pod jej kątem i dla niej one powstały. Póki, co jest jedyną fanką mojej twórczości, która czeka na kolejną część jednej z książeczek. Uznałam, że skoro jej się podobają i uczą, to może i innym dzieciom również przypadną do gustu."

Spis bajek:

Basia Mały Ratownik

Basia jest siedmioletnią dziewczynką, która lubi uczyć się nowych rzeczy. Podczas wspólnych zakupów z dziadkiem jej uwagę przykuła tablica z numerami alarmowymi. W rozmowie z dziadkiem Leonem dowiaduje się wiele ciekawych rzeczy związanych z tymi ważnymi numerami. Czy Basi przydała się ta wiedza ?

Podróż ślimaka Bazylego

Bazyli jest ciekawym świata ślimakiem, dobrym przyjacielem, pozytywnie nastawiony m do napotykanych trudności, lubi szukać do nich rozwiązań. Wyrusza w swoją pierwszą podróż do wielkiego i nieznanego mu świata. Za towarzysza i pomocnika w wędrówce posłuży mu przewodnik p.t. „Ślimaczym śladem”. Jakie przygody go czekają, kogo pozna, komu pomoże, czego się nauczy ?
Dzięki Bazylemu pomożesz dziecku zbudować pozytywne postrzeganie świata. Nauczysz swoją pociechę optymistycznego podejścia do napotykanych trudności, problemów oraz pokonywać własne słabości.

Podróż ślimaka Bazylego - Malwinka

Malwinka to nowa przyjaciółka Bazylego, którą poznał w kolejnej swojej podróży. Spotkali się w miejscu, które zapewniam cię czytelniku wszyscy bardzo dobrze znają. Bazyli, jak to w jego zwyczaju zjawił się w dobrym momencie, dzięki czemu mógł pomóc Malwince. Szybko nadarzyła się okazja, aby Dziewczynka mogła w szczególny sposób podziękować ślimakowi za wsparcie, które od niego otrzymała. Bazyli był zachwycony pomysłem, który przedstawiła mu Malwinka i chętnie na niego przystał.
Kolejny raz możesz przeżyć z Bazylim ciekawą podróż i wiele się z niej nauczyć.

Sen Agatki

Agatka znużona chorobą i zabawą zapadła w sen, który przeniósł ją do bajkowego świata jako księżniczkę Śmieszkę. Mieszka w królestwie zwanym Śmiechlandia. Wiedzie wraz ze swoimi rodzicami i przyjaciółmi szczęśliwe życie. Jednak pewnego dnia wkrada się do królestwa nieznane dotychczas uczucie jakim jest smutek, który wywołała niespodziewana choroba Królowej. Jedynym ratunkiem dla Królowej Śmiechosławy jest bardzo rzadki kwiat o nazwie Wesołek, który odnaleźć i zerwać może wyłącznie dziecko. Kto wyruszy po niezwykły kwiat, jakie przygody czekają bohatera tej wyprawy, z jakimi trudnościami musi się zmierzyć , w jaki sposób je pokonał i najważniejsze pytanie, czy udało mu się go odnaleźć?

Marysia i tajemnicza książka

Marysia wraz z mamą wybrała się do biblioteki. Jest to pierwsza wizyta dziewczynki w wypożyczalni książek. Marysia, która uwielbia czytać jest zachwycona tym miejscem. Po długich poszukiwaniach nasza Mała Czytelniczka znalazła dla siebie książkę. Przed snem dziewczynka odkrywa, że jej lektura jest niezwykła. Dzięki niej w magiczny sposób poznaje starszą panią imieniem Chryzanta, która przekazuje jej niezwykle cenną wiedzę.
Początek opowiadania zachęca dzieci do czytania książek, uczy jak o nie dbać. Jednak, kiedy Marysia spotyka Chryzantę zaczyna się rozmowa na temat marzeń i pragnień.

Jeśli chcesz KUPIĆ, kliknij:
REJESTRACJA KLIENTA
LOGOWANIE KLIENTA


Ocena Nazwa użytkownika Komentarz Data
5 Michalina Wywołują uśmiech, bohaterowie/ki są przesympatyczni, a przede wszystkim każdy uczy się nawet nie wiedzieć kiedy :) A w przypadku dzieci to szczególnie cenne :) Rodzice również skorzystają na przesłaniach płynących z opowiadań! 2015-03-02
5 Ojciec chrzestny Widziałem i szczerze polecam, każdej dziewczynce powinno się spodobać a chłopcy też powinni się zainteresować szczególnie "Podróżą ślimaka Bazylego". Czekamy na następne opowiadania cioci Joasi:) 2015-03-02
5 Piotr Paulinski polecam każdemu rodzicowi, a raczej dziecku:) 2014-11-21
5 Joanna Bardzo pouczające, przyciągają uwagę dziecka. Polecam każdemu rodzicowi i nie tylko. 2014-11-13

Klienci, którzy kupili: Opowiadania cioci Joasi – Joanna Kotłowska, kupili również:

Izabela Pufal - Spróbuj mnie zrozumieć
150 pkt

Izabela Pufal - Spróbuj mnie zrozumieć

 5/5  zobacz opinie
Produkt dostępny 14,99zł
ilość:

„Spróbuj mnie zrozumieć” czytaj więcej