Rejestracja Dla partnerów Dla klientów Logowanie: KontaktO firmieRegulaminStrona głównainternetowa powieść w odcinkach
Twoje zakupy: ilość 0 wartość 0,00zł
promocja dnia

To nie droga jest trudnością

To nie droga jest trudnością

 4.5/5  zobacz opinie
Produkt dostępny 0,00zł
ilość:
To trudności są drogą.
6o zdjęć i refleksje na temat drogi. Tej, która kończy się w Santiago de Compostela i tej życiowej.
format: pdf

Pobierz ebooka za darmo klikając w „Pobierz próbkę”!

Kim jest autor – Piotr Witecki

Od zawsze ciekawy tego co za horyzontem. Nie zobaczył jeszcze wszystkiego, ale się stara. Czerpie radość z pokazywania piękna dalekiego świata i najbliższej okolicy. Pewnego dnia spotkał Australiczyka, który zapytał: „Co ciekawego jest u was w Polsce?”
To go zastanowiło i postanowił, że będzie wkrótce wiedział. Tak powstał Złotowski Korpus Ekspedycyjny. Wspólnie z przyjaciółmi zorganizował kilka turystycznych przedsięwzięć. Odkryli dla turystyki na nowo rzekę Głomię, współorganizowali triathlon podczas Świętojanek, wyjazd na Bornholm. Pokazuje młodzieży jak cieszyć się tym co wokoło, przyrodą i krajobrazem, który nas otacza. Pokazuje innym, że Złotów to miasto jezior i zieleni - cokolwiek to znaczy.
Miewa szalone pomysły - dlatego wymyślił Kocioł - Festiwal relacji z podróży. Do tego kotła może trafić każdy, doświadczony podróżnik i zupełny młokos. Razem tworzą jedyną i niepowtarzalną potrawę, która ma smak świata. Zaprasza na niego śmietankę podróżniczą Polski. Ci znani podróżnicy są ojcami chrzestnymi nowych członków Stowarzyszenia Złotowski Korpus Ekspedycyjny.
Od 2 lat co środę można spotkać go w Magazyn Cafe gdzie zaprasza uznanych podróżników i zwykłych ludzi którzy chcą opowiedzieć o tym co przeżyli i widzieli - bo to najważniejsze.

Możesz się przyłączyć, możesz wspomóc, możesz wyruszyć w drogę…

Piotr i inni czekają na Ciebie! Złotowski Korpus Ekspedycyjny>>>

Ocena Nazwa użytkownika Komentarz Data
5 kaśka Sympatyczna opowieść 2014-04-02
4 miłosława Bardzo mi się spodobała ta opowieść! I ten szlak również. 2014-02-25