Rejestracja Dla partnerów Dla klientów Logowanie: KontaktO firmieRegulaminStrona głównainternetowa powieść w odcinkach
Twoje zakupy: ilość 0 wartość 0,00zł
promocja dnia

Opowiadania bez tytułu

200 pkt

Opowiadania bez tytułu

 0/5  zobacz opinie
Produkt dostępny 19,99zł
ilość:
Autor: Beata Roussel
Wydawnictwo: WiS P.Pufal
Czy masz odwagę sięgnąć po te opowiadania?
Tytuły opowiadań:
Jan K.
Dębina
Dzień reklamożercy
Fiołki
Pan Zenon poznaje nowych przyjaciół
Serce na dłoni

32 strony
Format: PDF
Autorka: Beata Roussel

Witaj Paweł!

Chciałbym Ci zaproponować fajną lekturę. Ty w swoim mailu polecałeś mi do przeczytania „Opowieści kosmikomiczne” Italo Calvino, więc ja też coś Ci zarekomenduję!
Odezwała się do mnie Beata Roussel, która wcześniej nazywała się Beata Krajewska. Dowiedziałem się, że w swoim życiu grała między innymi w serialu „Dom”. Najpierw pomyślałem, że to typowa celebrytka, więc czy może coś dobrego napisać? Ale im więcej się o niej dowiadywałem, to stwierdzałem, że talent jednak idzie w parze z urodą. Przynajmniej czasami:) bo Beata to między innymi utalentowana copywriterka. Siadłem więc do lektury jej opowiadań, coraz bardziej zaciekawiony co wypichciła.
No i po raz kolejny życie mnie zaskoczyło! Stary, ona napisała naprawdę świetne teksty. Nie będę streszczał Ci opowiadań, bo nie chcę psuć Ci przyjemności zaskoczeń i niespodzianek w czasie lektury. Uważam te krótkie teksty za jedne z najlepszych w swojej kategorii jakie czytałem! Wystarczy zacytować pierwsze zdanie „Jana K.”: „Jan K. miał cudowne właściwości. Czegokolwiek się nie dotknął obracało się w gówno.” Albo pierwszy lepszy fragment z „Dębiny”: „Pamiętam śliczną blondynkę, która zalała moje kanapy lakierem do paznokci za 3 stówki, szalonego rudzielca i marmurowy kuchenny stół, na którym nie śmiałem jeść przez następne dwa tygodnie.”
A później tylko lepiej! Beata zabiła mnie poczuciem humoru, troską o każde słowo. Jest mistrzynią budowania napięcia! Jeśli nie zaciekawi Cię część dalsza po zdaniu: „Pan Zenon nigdy nie otwierał oka przed jedenastą.” To śmiem twierdzić, że nie wiem dlaczego jesteśmy kumplami;)
Przesyłam Ci ebooka za darmo, więc kurde doceń to! Inni muszą go kupić, choć cena za tak zajefajną lekturę nie jest wygórowana.
Miłej lektury i do zobaczenia!
Przemo


Beata Roussel urodzona z pępowiną owiniętą wokół pióra.
Po nudnych jak but studiach polonistycznych postanowiła związać się na dobre i złe ze światkiem medialno-reklamowym. Zrobiła kilka fajnych projektów i setki mniej udanych zapchaj dziur reklam.

Pracuje, snuje się, podróżuje między Warszawą a Paryżem (rozglądajcie się jak już będziecie na wysokościach, bo nie znacie czasu ani godziny). Lubi: seksowne rozmowy i brzydkich facetów.
Nie lubi: wind, brukselki i dupków.


Gwarancja – na każdy zakupiony ebook dajemy Ci gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli nie będziesz zadowolona z tekstu ebooka, napisz do nas, a my zwrócimy Ci Twoje pieniądze!


Jeśli chcesz KUPIĆ, kliknij:
REJESTRACJA KLIENTA
LOGOWANIE KLIENTA